ogłoszenia

wieści z południa :)

grudnia 29, 2012

Witajcie końcoworocznie :))
Przeglądam właśnie plik, w którym ogarniam zgłaszane grupy i widzę, że niektóre z nich bardzo długo oczekują na skompletowanie uczestników. Czas najwyższy się przypomnieć! :)) Zapraszam wszystkie chętne do scrapowania osoby z poniższych miast i okolic do wysyłania zgłoszeń na adres: poludnie.uscrapowani@gmail.com
Pozdrawiam ciepło życząc wszelkiej pomyślności w Nowym Roku i 2013 pomysłów na minutę :D :)
Aśko

Częstochowa

Ruszamy! - pierwsze spotkanie grupy częstochowskiej

grudnia 28, 2012

5 grudnia 2012 w końcu udało się zorganizować tak długo wyczekiwane pierwsze spotkanie grupy częstochowskiej. Dzień przed Mikołajem częstochowskie scraperki postanowiły wykombinować coś ładnego ;) Organizatorem pierwszego spotkania byłam ja - Beta. Moimi gośćmi były: Ania, Agata i Ela.


Na początku były plotki, kawka i podziwianie materiałów od sponsora, czyli Studia 75.Jakie ustaliłam menu na ten dzień? chciałam jak najdalej uciec od świątecznych inspiracji...Co udało nam się zrobić? Na pewno przepiękne szkatuły :) każda na swój sposób jest inna, chociaż na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie :) 
Beta:

Ania:

Ela:

Agata:

Niestety grudniowe dni są coraz krótsze, dlatego zdjęcia jakościowo nie są najlepsze, ale mam nadzieję, że i tak widać trud i serce jakie włożyłyśmy w nasze małe arcydzieła ;) niestety czas nie pozwolił nam na wykonanie folderu CD, a zdjęcia magnesów wykonamy przy okazji kolejnego spotkania, które już w styczniu :)

Korzystając z okazji chciałabym Wam życzyć w imieniu całej częstochowskiej grupy, aby Nowy 2013 Rok był dla Was wyjątkowy!!:)


Popular Posts