Idea

USCRAPOWANI - to projekt, którego założycielką i pomysłodawczynią jest Ladybug.
Głównym celem są twórcze spotkania craftujących osób i dobra zabawa.
Projekt polega na odnajdywaniu Scraperek i Scraperów z całej Polski (a także świata) i organizowaniu Im spotkań scrapowych.
Zgłoszone na właściwy adres email - klik ZGŁOSZENIA- Scraperki i Scraperzy,  łączone są w czteroosobowe grupy, które spotykają się u siebie naprzemiennie na wspólne scrapowanie.

Dzięki uprzejmości naszych sponsorów dla osób, które w całej edycji zorganizują najlepsze spotkanie czekają nagrody! Istnieje także możliwość pracy na materiałach od Sponsorów podczas spotkań!
Na chwilę obecną poszukujemy sklepów i producentów, którzy chcą wesprzeć naszą szczytną akcję i móc promować się na łamach naszego bloga, uczestników oraz na wszystkich internetach i przestrzeniach! 

Scrapowanie z kimś to nie tylko możliwość poznania nowych osób, ale również okazja do wymiany doświadczeń, pomysłów, tricków oraz technik. Zresztą, chyba nikogo nie trzeba namawiać do scrapowego szaleństwa? :)


REGULAMIN:

Zgłoszenie do programu Uscrapowani oznacza akceptację poniższych zasad i wywiązanie się z ich założeń.
Uscrapowani opierają się na kilku prostych zasadach, którym przewodniczy ta najważniejsza, czyli DOBRZE SIĘ BAWIĆ!
 1. Zgłoszenia

a) Zgłaszamy chęć udziału w Uscrapowanych, pisząc maila na adres właściwy naszej części Polski -znajdź tutaj-  w temacie wiadomości, podając tylko miasto. Informacja o rozpoczęciu edycji w danym mieście zostanie umieszczona na blogu i stronie facebookowej Uscrapowanych. Tak samo postępujemy, gdy chcemy przyłączyć się do grupy w danym mieście.
b) Aby rozpoczęła się dana edycja muszą zebrać się co najmniej 4 osoby.
c) Gdy już zbierzemy grupę otrzymacie maila ze wskazówkami od Waszego koordynatora.

2. ScrapMenu

a) Kiedy już zorganizuje się grupa, każdy uczestnik przesyła do koordynatora Uscrapowanych menu z listą składników, które może zapewnić sam, a które należy przynieść. Uwaga! Nie ma konieczności udostępniania własnych materiałów na organizowanym u siebie spotkaniu!!! Wiem, jak bardzo nie możemy się rozstać z niektórymi z nich :) W dobrym tonie jest jednak użyczenie własnych narzędzi, tj. dziurkaczy, wykrojników, bindownicy, etc.
b) ScrapMenu może się składać z jednej lub kilku potraw, ważne jednak aby nie obciążało nikogo czasowo i wydolnościowo ;) - od kartek po notesy i alterowanie.

3. Spotkania

a) Spotkania odbywają się w dogodnych dla całej grupy terminach, jednak muszą zamknąć się w czasie dwóch miesięcy od pierwszego spotkania (dla 4 osób) - wiem, że nie zawsze będziemy mieć czas, ale chciałabym abyśmy się sprężali ze spotkaniami i nie musieli na nie czekać miesiącami. Datę pierwszego spotkania ustalacie wspólnie. Podczas spotkań ustalacie datę kolejnych i przesyłacie mailem takową informację. 
Spotkania odbywają się TYLKO gdy są wszyscy obecni. 
b) Miejscem spotkań są Wasze mieszkania lub inne nadające się do tego miejsca – zapraszamy do naszych Scrap Miejscówek!!Ważne, aby zapewnić wygodne miejsce do pracy z papierem, czyli np. stół i krzesła. Organizator danego spotkania okazuje oczywiście swoją gościnność poprzez podanie kawki ;)
c) Podczas spotkań organizator jest zobowiązany dokonać opisu i fotorelacji, która zostanie zaprezentowana na blogu Uscrapowanych oraz na blogu naszego głównego Sponsora i sponsora danej edycji. Organizator ma na to 7 dni od spotkania. Fotorelację umieszcza się po otrzymaniu od nas uprawnień do wstawienia posta na blog Uscrapowanych (prosimy skrobnąć maila do Koordynatora gdy będziecie gotowi wstawić relację!)

4. Spotkania sponsorowane - w budowie

Dzięki naszym fantastycznym Sponsorom mamy możliwość scrapowania wspartego cudnymi gadżetami od nich! Sponsorów do grupy przydzielamy my i odbywa się to losowo:)
Niestety mogą być sytuacje gdy brak nam wsparcia - mimo to zachęcamy do spotkań! 

5. Ocena spotkań
Po odbytych spotkaniach każdy uczestnik przesyła do Koordynatora informację kto - jego zdaniem - zorganizował najciekawsze spotkanie (pyszne menu, świetna atmosfera etc). Na podstawie tego wyłonimy zwycięzcę edycji. Jednocześnie w sytuacjach remisowych będziemy losować randomem.
Zwycięzca może być tylko jeden!:) 

6. Postanowienia ogólne 


a) Jako pomysłodawczyni i koordynatorka całego projektu Uscrapowani, ja - Ladybug
nie pobieram z tego tytułu żadnych korzyści majątkowych i innych takich :( ;)

Projekt nie posiada budżetu i cały nasz Team pracuje dla Was za friko, weźcie więc pod uwagę to, że czasem możemy odpisać dzień później ;)
b) Nie ponoszę także odpowiedzialności za nieodpowiedzialność uczestników spotkań, ani za to co się będzie działo w Waszych mieszkaniach ;)
c) Zastrzegam sobie pełne prawo do projektu Uscrapowani, nie wyrażam zgody na jego powielanie w jakikolwiek sposób.
d) Zastrzegam sobie prawo do zmiany Regulaminu w uzasadnionych przypadkach spowodowanymi nowymi okolicznościami. Będę tym samym wdzięczna za każde wskazówki, porady, zastrzeżenia i sugestie.
e) Osoby, które podjęły się zorganizowania spotkania, a nie wywiązały się z zobowiązań nie wezmą udziału w kolejnych edycjach.

Popular Posts