częstochowa - spotkanie IV

lutego 19, 2013

Czwarte spotkanie udało nam się zorganizować przy dziennym świetle w styczniowe, sobotnie przedpołudnie. To było nasze ostatnie spotkanie w ramach Uscrapowanych, z materiałami od naszego sponsora -  Studio75.
Gospodarzem, tym razem była Agata. Miejscem spotkania był niezwykle klimatyczny dom Eli, a motywem przewodnim spotkania – Walentynki.

Plany jak zwykle ambitne i jak zwykle zabrakło „5 minut” by dopiąć wszystko na ostatni guzik.
Zaczęłyśmy od igiełki. Niektóre z nas miały pierwszy raz okazję spróbować haftu matematycznego. Haftowałyśmy, a jakże, serduszka. Wszystkie, pod czujnym okiem Agaty, szybko załapałyśmy metodę, brawo!
Tak pięknie wykonane przystawki nie mogły się zmarnować – wykorzystałyśmy je do ozdoby kart kaskadowych, które były naszym daniem głównym. Tu nam zeszło…


Agata:


Ania: 


Beta:


Ela:Gdy nadszedł czas na deser byłyśmy już nasycone W planach był mix-mediowy minialbumik. Co nam się udało zrobić? Z zabarwionych herbatą owocową i kawą kartek złożyłyśmy i wycięłyśmy wkład do albumiku, podszykowałyśmy też okładki z kartonowego opakowania po pizzy: wycięłyśmy kształt serca i zdarłyśmy jedną warstwę papieru, tak by odsłonić tekturę falistą. Wykończenie i ozdobienie okładek każda z nas zaplanowała na potem.

Jeszcze Beatka zrobiła sesję zdjęciową i rozstałyśmy się, ale przecież nie na zawsze… a oto efekt naszych spotkań:


Imponujący, czyż nie?:)

A na koniec nasza częstochowska grupa z podziękowaniami za tak udane spotkania You Might Also Like

1 komentarze

scrapnij słowo!

Popular Posts