Uscrapowani od kuchni, czyli kto za tym wszystkim stoi?!

kwietnia 21, 2012

hej haj helloł
szykują się wielkie zmiany, które pochłaniają mnóstwo czasu, stąd też mniej mnie ostatnio tutaj.
Ale zmiany się same nie dokonają to raz, 
a dwa, że jak już się dokonają to żeby wiadomo było kogo chwalić i po stopach całować,
 a komu pokazać żółtą kartkę, przedstawiam ...
mój niesamowity...
jedyny...
pełen pomysłów...
pełen mocy...
pełen  energii...

ZESPÓŁ OBSŁUGI USCRAPOWANYCH!!

Ladybug  
autorka i managerka projektu
reklama, sponsorzy, media

nakręcona na życie


Aśko
obsługa grup Południe (funkcja w budowie)
ambitny leń, rocznik 89. kolekcjonerka aniołów i kryminałów M.Higgins Clark i S.Hannah. miłośniczka słoneczników, reniferów i pięciu smaków. mistrzyni w gubieniu kołpaków i robieniu wszystkiego na ostatnią chwilę. zakochana złośnica. niewyparzony język i (nie)kończący się optymizm. kartki, scrapy i inne (po)twory - wolę ozdobić dwoma elementami za mało niż jednym za dużo. mówcie mi Aśko :D

Joaśka 
obsługa grup Północ (funkcja w budowie)


Złośliwa i kreatywna magister prawa, która spełniła najpierw swoje marzenie o Pracowni Plastycznej, a później planuje zająć się swoją karierą prawniczą. Energiczna i przedsiębiorcza, od zawsze wykorzystywała swoje zdolności manualne z lepszym i gorszym skutkiem. Pracownię prowadzi od grudnia 2011 r. i od tego momentu na poważnie zajmuje się scrapbookingiem i cardmakingiem i rękodziełem w ogóle. Z chęcią bierze udział w różnych przedsięwzięciach, warsztatach i konkursach. Miłośniczka zabytkowych rowerów i fotografii amatorskiej.


Madzik
obsługa ScrapPodróże i ScrapWędrownik


Mamą Lenki i Mikosia jestem. Żoną - na stanowisku logistyki w swojej rodzinie. Z wykształcenia - filologiem rosyjskim. Kocham swoją rodzinkę, scrapbooking, truskawki i lody kawowe. Kiedyś mocno interesowałam się kulturą i językiem rosyjskim. Lubiłam lingwistykę i translatologię. Dziś skutecznie to wszystko przykrył scrapbooking, cardmaking, memorykeeping (tworzę scrapy, karteczki, albumy i inne). Wyżywam się artystycznie na swoim blogu: www.madzik-scrapuje.blogspot.com. Lubię nowe ciekawe inicjatywy, ludzi z pasją i pomysłem - dlatego tu jestem. Witajcie w naszej bajce ;o)


 obsługa ScrapMiejscówki

Urodzona optymistka, kochająca muzykę, biologię i scrapbooking :) z zaangażowaniem oddająca się swoim pasjom i lubiąca nowe wyzwania. 一步一脚印 - to chińskie powiedzenie jest moja dewizą :) czyli : "Każdy krok zostawia ślad; pracuj wytrwale, a osiągniesz postępy" W Uscrapowanych zajmuję się wyszukiwaniem w całej Polsce miejsc przyjaznych scraperom, w których w miłym i przyjaznym otoczeniu mogą bez reszty oddawać się swojej pasji.


obsługa RTPS (funkcja w budowie)

Mama Zuzi i Jakuba, żona swojego męża.
Pani domu pęłną gębą, uwielbiam spędzać czas w kuchni.
Z wykształcenia Technik technologii odzieży.
Zarażona scrapbookingiem bez zamiaru leczenia.
Spełnia swoje marzenia z pozoru nie do spełnienia.
... Zainspirowana....tworzę tak jak podpowiada mi dusza.
W życiu prywatnym długo szukałam swojego miejsca na ziemi.
Sprapbooking od niedawna wyciągnał do mnie swoją rękę :)


grafika i design

Umysł ścisły... dusza marzycielki. W moim życiu kieruję się kompromisami. Jestem osobą pogodną i entuzjastyczną ponieważ mam coś w sobie z wiecznego dziecka:) i niestety chyba nigdy się to nie zmieni:) Godzinami mogę siedzieć i bawić się grafiką I ciągle odnajduję nowe możliwości. Inspirację czerpię w przyrodzie, spacerach po parkach i przejażdżkach rowerowych. Nie pije kawy za to nałogowo piję gorącą czekoladę i jestem uzależniona od słodyczy. Kocham zwierzęta. Często kieruję się emocjami. Oprócz zabawy grafiką kocham scrapbooking, od ponad roku bawię się tą techniką. Uwielbiam robić coś z niczego. Przygodę ze scrapbookingiem rozpoczęłam tworząc kartki , w dniu dzisiejszym uwielbiam tworzyć również scrapy i mini albumiki. Moje zmagania można śledzić na blogu http://artystyczne-zawirowanie.blogspot.com/


Bardzo dziękuję dziewczynom za pomoc przy tworzeniu Uscrapowanych!
Życzę Wam mnóstwa energii i radochy ze współpracy!
a teraz do roboty!:p

You Might Also Like

3 komentarze

  1. w jednej linijce dziękuje, chwali, a w drugiej juz pogania do roboty.... Co za szefowa!!!! :P

    OdpowiedzUsuń
  2. Inicjatywa jest rewelacyjna!
    W tak krótkim czasie projekt Uscrapowani znalazł tak duży odzew - to nie może się nie udać! :)
    Trzymamy kciuki za zgranie, efekty pracy całego zespołu i... ciąg dalszy! :)

    OdpowiedzUsuń

scrapnij słowo!

Popular Posts

Archiwum bloga