Szczecin I - Spotkanie Pierwsze!

maja 21, 2012

20 maja  odbyło się pierwsze spotkanie Pierwszej GrupyNa spotkanie pojawiłyśmy się zwarte i gotowe w składzie: Edyta (Edi), Żaneta, Monika, EdytaAla i Agnieszka.
Scrapowanie odbyło się w DecoKreacjach u Pani Agnieszki. Pracowałyśmy w miejscu, w którym od razu mogłyśmy się zaopatrzyć w super materiały, a na zakup miałyśmy rabat! Naszym sponsorem był również sklep CraftFun, od którego dostałyśmy piękne tekturki.Sponsorom bardzo dziękujemy!!!Na początek oczywiście przedstawiłyśmy się sobie, pobuszowałyśmy w naszych koszach oraz na półkach DekoKreacji i wzięłyśmy się do pracy. W przerwach sięgając po pyszne ciasteczka.Na przystawkę były kwiatki. Każda z nas pokazała, co potrafi, i od dziś nasze prace będą ukwiecone różnymi odmianami kwiatów (jak to bywa w maju!). Specjalne uznanie dla Edyty, która zrobiła swój pierwszy kwiatek, a nawet rozetkę :)Danie główne to kartka - zrobiłyśmy je w pudełeczkach. Kartka miała być na jakąś majową okazję, a okazji w maju mnóstwo....

Ala

Aga

Edyta


Monika

Żaneta

Edyta (Edi)


I jeszcze wszystkie razem:Na deser były magnesiki na lodówkę.I na koniec nasz zespół, jedynie bez Żanety, bo już pobiegła... Monika, Edyta(Edi), Ala, Edyta, Agnieszka.Nie możemy się doczekać naszego następnego spotkania!

Pozdrawiam!
Aga z Po Godzinach 

You Might Also Like

1 komentarze

scrapnij słowo!

Popular Posts

Archiwum bloga