Uscrapowane łodzianki spotkały się po raz trzeci

maja 30, 2012

W ubiegły wtorek odbyło się trzecie już spotkanie scrapujących łodzianek. Tym razem menu układałam ja, czyli Yvette :)Słodkości na ten dzień było przyniesionych bardzo dużo z racji świętowanych potrójnych urodzin ale główną słodkością była beza - na zdjęciu widać co się z nią stało - była pyszna, a że gościły u nas ptaki to i jeden rajski znalazł sobie w niej gniazdko :)A oto cała nasz ekipa - Kasia, Yvette, Bea i Kamilka:


Na to spotkanie zostało zaplanowane paćkanie i psikanie, czyli mixed media. Połowa z nas, czyli Kamilka i Bea wcześniej nie miały kontaktu z tą techniką, więc było to dla nich spore wyzwanie.
Przystawka - tag wycięty wykrojnikiem zakupionym u naszego sponsora Scrapuj.pl - na zdjęciach widać nasz twórczy "szał":Kamilka krytycznym okiem spogląda na efekty działań mgiełkowych, a na dolnym zdjęciu po prawej widać jak różnymi narzędziami miksowałyśmy :)
Portretowo:


Daniem głównym było LO 30x30cm z "szalonym kurczakiem" w roli głównej, inspiracją była ta praca Beaty. W scrapach również miał się pojawić ptak w jakiejś postaci oraz jakaś kolorowa mgiełka:
Oglądamy, porównujemy, komentujemy a Ela zgadywała, która praca jest czyja :)i deser bez kalorii czyli kolejna strona w naszym albumiku spotkaniowym - nie wszystkie zdążyłyśmy ją zrobić, bo oprócz tworzenia trzeba było też pojadać słodkości i lody oraz paplać bez ustanku :)a oto nasze tagi, wszystkie razem:


i wszystkie nasze prace:


I strony z albumiku wykonane przez Kasię:


Serdecznie pozdrawiamy!!!!sponsorzy:


You Might Also Like

2 komentarze

scrapnij słowo!

Popular Posts

Archiwum bloga