Dwa spotkania w Redzie

czerwca 02, 2012

UDAŁO SIĘ !!!
17 maja ruszyła art grupa w Redzie. W pierwszym spotkaniu uczestniczyłyŻabka –gościnnie 
i ja- evi


oraz męska  grupa wsparcia : Jędruś, Rob i Przemo.
Sprawcą tego zamieszania byłam ja- zatem jako gospodarz spotkania przygotowałam stół z papierami , przydasiami, maszyną do szycia i menu (dla ciała i ducha).

Kiedy przed 18:00 zapukały do mnie dziewczyny, o mało trupem nie padłam, spojrzawszy na ich podróżne torby wypakowane wszelkim dobrem. Pierwsza, dość długa część spotkania przebiegła więc na oglądaniu „skarbów” scrapowych i unicestwianiu sernika. Jędruś nie mógł się już doczekać kiedy ruszymy z papierkową robotą, więc zaczął jako pierwszy, my zaraz po nim, a na końcu  Rob, zatrudniony jako Dziurkacz.Na pierwsze danie poszły TAGi:

Wiosenny TAG Żabki

TAGi: evi, Cookie, LuliNa drugie WIZYTÓWKI, z którymi zamierzamy fotografować nasze pracy, żeby były identyfikowalnezespół Uscrapowanych w szale tworzenia


Poczyniłyśmy przymiarki do exploding boxa, ale odłożyłyśmy to na drugie spotkanie, które odbyło się w następny czwartek u Luli. 

Tym razem scrapował team: Zuza, Lula Cookie i Evi. 
I tym razem zaczęło się słodko... od ciasta z truskawkami. A w trakcie naszą gorącą atmosferę chłodziłyśmy owocowymi sorbetami.
Pracowałyśmy nad wystrzałowymi pudełkami. Paula dostarczyła nam bazy, a każda z nas korzystając z przepastnych zapasów "przydasi" próbowała je ozdobić.

Zuza w trakcie przymiarek

Pauli zmagania z Magicznym klejem


Lula- precyzja to podstawa
Motylkowy box Pauli z zewnątrz

 

i w środku

box Luli

 słoneczny box evi


i wymowne pudełko urodzinowe dla koleżanki Zuzy

 

Ależ nam się podoba! 

Szykujemy już następne spotkanie.

You Might Also Like

1 komentarze

scrapnij słowo!

Popular Posts